Zeytinburnu Oto Galeri

Zeytinburnu Oto Galeri

 

Zeytinburnu İkinci el Arabaya hemen Nakit para !

Zeytinburnu’nda ikinci el ve sıfır araç alım-satım hizmetimiz devam ediyor. Araçlarınızı nakit karşılığı hemen alıyoruz. 2.el Araba satmak isteyenler internet sitemiz aracılığı ile bizlere başvurabilir. Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için aracınızı satacaksanız hızlı ve güvenilir hizmetimiz ile biz de iyisi yoktur. Firmamız alanında 20 yıllık bir tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Zeytinburnu Oto Galeri Uzman kadromuz ve danışmanlarımız ile kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz. Araç satın almak isteyenler içinde istedikleri özellik ve model de araçları bulup kendilerine sunuyoruz.  Sizleri de hizmetimizden faydalanmaya bekleriz. İnternet ile birlikte web sitemizdeki  iletişim kanallarından biri kullanarak bizlere ulaşabilir. Aynı zamanda soru ve sorularınız için danışmanlarımızla konuşabilirsiniz.

Zeytinburnu İkinci el ve sıfır araçlarınızı satmak için internet sitemizde yayınladığımız “ Araç Satış” formunu doldurmanız gereklidir. Doldurduğunuz bu form ile araçlarınızın ne gibi özelliklere sahip olduğu hakkında genel bir bilgi istemekteyiz. Bizlere de uygun ikinci el ve sıfır araçlarınız sizinle birlikte belirlediğimiz ortak bir noktada detaylı inceleyerek sizlere bir fiyat vermekteyiz. Müşterilerimize vereceğimiz fiyat kabul edilirse, karşılıklı sözleşmeler ve alım işlemleri başlayacaktır. Bizlerde kurum olarak uzman ekimiz ve danışmanlarımızla birlikte sizlere her aşamada destek sağlayacağız. Otomotiv sektöründen 20 yılı aşkın bir tecrübemiz bulunmaktadır. Son dönemlerde gelişen internet ile birlikte internet sitemiz sayesinden 4 yıldır online hizmette vermekteyiz. Merkezimiz İstanbul da olduğu için faaliyetlerimiz burada yüksek hemen hemen tüm ilçelerinde yoğun bir hizmet göstermekteyiz.

Zeytinburnu’da kaliteli ve güvenilir Oto Alım Satım hizmet

İkinci el ve sıfır otomobil Zeytinburnu alım-satım Galerisi yapmakla kalmayıp aynı zaman da araçlarında sıkılan ve yeni araç sahibi olmak isteyenlere de yardımcı oluyoruz. Eski araçlarınızı değerince alıp yerine alacağınız yeni otomobiliniz için sizlere banka kredileri konusunda destek sağlıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz bu kaliteli ve güvenilir hizmet ile memnun olmadan sizleri göndermiyoruz. Yeni araç sahibi olmak isteyenler için eski araçlarını değerince satın alıp yeni alacakları araç ile ilgili banka kredilerinde destek sağlıyoruz. Ve her aşamasını takip ederek sorunsuz bir şekilde işlemlerin gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

Geçecek tecrübeli ve memnuniyet sağlıyan hizmet

2.el ve sıfır araçlarınızı almakla kalmayıp boyalı, hasar görmüş ve değişmiş parçası bulunan araçlarınızı da standartlarımıza uyduğu sürece alıyoruz. Detaylı bilgileri “Araç Satış” formunu doldurduktan sonra danışmanlarımızla ve ya sizinle irtibata geçecek tecrübeli elemanlarımızla konuşabilirsiniz. Türkiye’nin her ilinde ve bölgesinden ikinci el ve sıfır otomobil alım-satım yapmaktayız. İnternet sitemiz ile sizlerde Zeytinburnu hem İstanbulun her hangi bir bölgesinde bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Oto Galeri

Sitio web optimizado por: Posicionamiento en Google
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: Wordpress modo mantenimiento